تاثیر برنامه ریزی صحیح بر کنکور

برنامه ریزی برای کنکور

تصویر مورد نظر یافت نشد

دانش آموزانی که در تکاپوی کنکور هستند به دلیل داشتن استرس، قادر به تصمیم گیری و برنامه ریزی برای مسیر پیش روی خود نیستند. این دانش آموزان نیازمند یک مشاور هستند که بتوانند راهنمایی های کافی را به آنها داده و با یک برنامه ریزی صحیح موفقیت آن ها را در این آزمون سرنوشت ساز تضمین کند.

بسیار دیده شده که مشاوران به مراجعه کنندگان پکیج های سالانه ارائه می کند و در همان ابتدا، مسیر را برایشان مشخص می کنند. شاید در نگاه اول یک همچین برنامه ریزی کامل و دقیق باشد اما به مرور و با پیش رفتن خواهید دید که بسیاری از مسائل عنوان شده در ساعات مشخص شده در برنامه ریزی را نمی توانید انجام دهید. بر اساس تجربیات داوطلبان سال های گذشته، برنامه ریزی درسی باید به گونه ای باشد که داوطلب بتواند آن را مطابق با شرایط خود تغییر دهد. اینکه برنامه ای داده شود که هیچگونه حق دخل و تصرفی در آن نداشته باشند برای فرد بسیار استرس آور خواهد بود.

به نظر می رسد که یک برنامه هفتگی و یا حتی روزانه کمک بسیار بیشتری را به دانش آموز خواهد کرد.استفاده از مشاوری که بتواند هر روز و با توجه به شرایط به شما مشاوره بدهد می تواند در موفقیت شما بسیار تاثیر گذار باشد.

مشکلی که در مشاوره های هفتگی و روزانه وجود دارد، نبود وقت کافی داوطلب برای مراجعه به مراکز مشاوره و آموزشی است. مشاورین ما در سامانه مشاور مایا این مشکل را حل نموده اند، به گونه ای که شما می توانید بدون مراجعه به مراکز مربوطه و به صورت تلفنی و 24 ساعته با مشاور و برنامه ریز خود ارتباط برقرار کنید. مشاورین مایا، مشاوره هایی دقیق، همراه با آموزش و یادگیری به شما خواهند داد و اعتماد شما را جلب خواهند کرد.

مشاورین برنامه ریزی درسی سامانه مشاوره مایا به طور تخصصی در این زمینه مهارت کسب نموده اند. این افراد قادر خواهند بود تا با ارائه برنامه ای صحیح و متناسب با توان و شرایط زندگی شما تا انتهای مسیر همراه شما باشند و مسیر انتخاب های درست را پیش روی شما بگذارند.

این روزها کنکور برای دانش آموزان به یک کابوس تبدیل شده است. سامانه مشاوره مایا این کابوس را به رویا تبدیل خواهد کرد.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره آموزش یادگیری اعتماد

تاریخ امروز
1398/11/09
  ورود به سایت

  دسترسی آسان