لیست رشته های کاردانی بدون کنکور 98

لیست رشته های کاردانی بدون کنکور 98

تصویر مورد نظر یافت نشد

مقطع کاردانی جزو مقاطعی است که می توانید به صورت بدون کنکور وارد آن شوید. بسیاری از دانشگاه ها در این مقطع دانشجو می پذیرند. دانشگاه ه علمی کاربردی و دانشگاه آزاد جزو دانشگاه هایی هستند که در طیف وسیعی از رشته ها دانشجویانی را می پذیرند.

دانشجویانی که در رشته های بدون آزمون کاردانی فارغ التحصیل می شوند می توانند برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی و بالاتر ادامه دهند.

جهت ثبت نام در رشته های بدون کنکور در مقطع کاردانی داشتن مدرک دیپلم الزامی است. پذیرش در این دوره ها معمولا بر اساس سوابق تحصیلی انجام می پذیرد. این دانشگاه ها هر ساله در دو نوبت مهر و بهمن ماه پذیرش دانشجو را انجام می دهند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد:

دانشگه آزاد در دوره کاردانی رشته های مخلتفی را قرار داده است. هر چند تنوع این رشته ها در مقایسه با دانشگاه علمی کاربرردی چندان بالا نیست اما بسیاری از رشته های پر طرفدار در لیست رشته های این دانشگاه به چشم می خورد. رشته هایی در زمینه های علوم پایه، کشاورزی، هنر، مدیریت و ... جزو رشته های موجود در دفترچه ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد هستند.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی و کاربردی:

تنوع موجود در رشته های دانشگاه علمی و کاربردی به گونه ای است که هر شخصی با هر سلیقه می تواند رشته مورد نظر خود را در آن پیدا کند. رشته هایی همچون امور زراعی، امور دامی ، امور گلخانه ای، منابع طبیعی، دامپزشکی، شیلات ، صنایع غذایی و فراورده های گوشتی و در زمینه مدیریت، حقوق، تربیت بدنی و حتی آرایشگری همچنین کلیه رشته های هنری و زبان های خارجی جزو رشته های موجود در این دانشگاه هستند.

 جهت اطلاع از زمان ثبت نام و لیست کامل رشته های کاردانی در دانشگاه آزاد و علمی کاربردی با مشاورین مایا درتماس باشید.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره آموزش یادگیری اعتماد

تاریخ امروز
1398/11/06
  ورود به سایت

  دسترسی آسان