از صفر تا صد آزمون تولیمو

از صفر تا صد تولیمو

تصویر مورد نظر یافت نشد

آزمون زبان تولیمو آزمونی است که از سمت سازمان سنجش برگزار می شود و سطح دانش زبان انگلیسی را تعیین می کند. افرادی که می خواهند در مقطع دکتری در داخل کشور به تحصیل ادامه دهند باید در این آزمون نمره مورد قبول را دریافت نمایند.

برای افرادی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند محدودیت سنی وجود ندارد و تنها شرط لازم برای شرکت در این آزمون دارا بودن مدرک دیپلم است. آزمون تولیمو هیچگونه محدودیتی در تعداد دفعات شرکت ندارد.

آزمون تولیمو چگونه برگزار می شود؟

آزمون تولیمو دارای دو بخش تستی و تشریحی در دو بخش جداگانه می باشد.

  • دفترچه شماره 1: به صورت دفترچه ای برای آزمون تشریحی می باشد و برای این بخش 30 دقیقه زمان اختصاص داده شده است.
  • دفترچه شماره 2: حاوی سوالات چهار گزینه ای است. این بخش حاوی 140 سوال چهارگزینه ای است که در بخش های متفاوتی تقسیم بندی شده است.

بخش تستی

محدوده نمره

600

520-599

480-519

479

0 تا 600

عالی

خوب

متوسط

ضعیف

بخش تشریحی

محدوده نمره

1-6

 

تصویر مورد نظر یافت نشد

چطور در آزمون تولیمو ثبت نام کنیم؟

آزمون تولیمو نیز همانند دیگر آزمون های زبان یک بازه زمانی برای ثبت نام دارد. افرادی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند، باید در زمان تعیین شده از سمت سازمان سنجش و آموزش کشور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان پس از ثبت نام در این آزمون در زمان اعلام شده از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور باید اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کرده و در زمان و محل اعلام شده از سمت سازمان آسنجش و آموزش کشور در محل برگزاری آزمون حاضر باشند.

کارنامه آزمون تولیمو:

در حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون کارنامه ای شامل نمره دریافت شده، در سایت سازمان سنجش قرار داده می شود داوطلبان با مراجعه به سایت مورد نظر می توانند کارنامه خود را مشاهده کنند. همچنین کارنامه داوطلب به اداره پست نیز تحویل داده خواهد شد و به دست داوطلب و آدرسی که در زمان ثبت نام وارد کرده است ارسال خواهد شد.

منابع آزمون تولیمو:

آزمون تولیمو منابع خاصی ندارد و برای قبولی در این آزمون باید از کتاب های جامع زبان استفاده کنید. کتاب هایی نظیر 504 واژه، 1100 واژه و کتاب های زبانی از این قبیل که بتواند دانش شما را در زبان بالا ببرد و شما بتوانید به درستی به سوالات مربوط به این آزمون پاسخ دهید. جهت اطلاع از منابع کامل آزمون تولیمو می توانید با مشاورین مایا در تماس باشید.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید

آوای ماندگار مایا

مشاوره آموزش یادگیری اعتماد

تاریخ امروز
1398/11/03
  ورود به سایت

  دسترسی آسان