معرفی دانشگاه علمی و کاربردی

معرفی دانشگاه علمی و کاربردی

تصویر مورد نظر یافت نشد

بسیاری از افراد بنا بر مشکلات و شرایطی که دارند قادر به شرکت در کنکور نیستند. اما این موضوع امروزه برای هیچکس نگران کننده نیست چرا که دانشگاه های زیادی وجود دارند که بدون کنکور دانشجو می پذیرند. دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه هایی است که درسال 1370 تاسیس شده و هرساله دانشجویان زیادی را می پذیرد و تفاوت آن با دانشگاه آزاد و دولتی در هزینه تحصیل، نوع مدرک، تعداد گرفتن واحد و... است. البته مدرک این دانشگاه مثل همه دانشگاه های دیگر مورد تایید وزارت علوم است.

دانشگاه علمی و کاربردی، یک دانشگاه نیمه دولتی و وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. هدف این دانشگاه بالا بردن سطح مهارت های افرادی است که دربخش های مختلف جامعه مشغول به کار هستند برای انجام فعالیت های صنعتی ،نظامی و یا دانش آموختگانی که فاقد تجربه اجرایی هستند و به طورکلی بالا بردن کیفیت و کمیت آموزش های کاربردی در کشور است. این در سه دوره کاردانی ، کارشناسی نا پیوسته و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد. البته دانشجویانی که تقاضای شرکت در مقطع کارشناسی ارشد را دارند باید از طریق آزمون وارد دانشگاه شوند. 

نحوه ثبت نام در دانشگاه علمی و کاربردی:

نحوه ثبت نام در دانشگاه علمی و کابردی به صورت اینترنتی است و مطابق با دفترچه سازمان سنجش است. اما نکته ای که حائز اهمیت است، اطلاع از شرایط و انتخاب رشته ای است که شانس قبولی شما در آن رشته بالا باشد. بدین منظور بهتر است برای ثبت نام و قدم گذاشتن در این دانشگاه از مشاوری کارآزموده و ماهر بهره بگیرید تا راهنمایی دقیق و درستی را در اختیار شما قرار دهد وبا آگاهی لازم بتوانید انتخاب درستی کرده و به نتیجه مطلوب برسید.

آوای ماندگار مایا برای ارائه اطلاعات لازم در زمینه دانشگاه علمی و کاربردی در تمام مقاطع آماده بوده و مشاوره ای کاملو دقیق را بر اساس مهارت ها و علایق شما در اختیار شما قرار میدهد و در نهایت در زمان تعیین شده توسط وزارت علوم وفناوری ثبت نام شما را به صورت تلفنی و یا حضوری انجام می دهد.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره آموزش یادگیری اعتماد

 

تاریخ امروز
1398/11/03
  ورود به سایت

  دسترسی آسان