اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور چقدر است؟

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور چقدر است؟

دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه هایی است که به صورت بدون کنکور در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد. البته نمی توان مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه را کاملا بدون آزمون دانست چرا که افرادی که می خواهند بدون شرکت در کنکور وارد این دانشگاه شوند باید آزمون ورودی را بگذرانند.

اما سوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است میزان اعتبار مدرک این دانشگاه است. این دغدغه صحیح و به جاست، چرا که هیچ فردی تمایل ندارد که وقت و هزینه خود را صرف دریافت مدرکی کند که اعتباری ندارد.

دانشگاه پیام نور را می توان جزو یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم دانست و این به معنی اعتبار بالای آن است. حتی می توانیم اعتبار این مدرک را بسیار بالاتر بدانیم چرا که این دانشگاه دارای ساختاری استاندارد از لحاظ سیستم آموزشی است. همانطور که می دانید دانشجویان دانشگاه پیام نور باید کتاب های درسی خود را تماما بخواند، چرا که سوالات امتحانات، تستی بوده و پاسخ اشتباه مورد قبول نخواهد بود. البته امتحانات برخی از دروس نیز در این دانشگاه به صورت تشریحی برگزار می شود.

نکته دیگری که در خصوص اعتبار مدرک این دانشگاه می توانیم عنوان کنیم، اعتبار آن در بسیاری از دانشگاه های جهان است، بنابراین بدون نگرانی از ادامه تحصیل در خارج از ایران می توانید در این دانشگاه به تحصیل بپردازید.

مشاوره تلفنی

بر اساس یک رتبه بندی استاندارد که در سال 93 اعلام شده است، دانشگاه های پیام نور جزو دانشگاه های برتر و جامع کشور قرار گرفته و با دریافت نمره 100 شاخص آموزشی رتبه اول کیفیت آموزشی کشور را در کنار دانشگاه های برتری مانند شریف و علوم پزشکی به خود اختصاص داده است.

با توجه به مطالبی که عنوان شد، به نظر می رسد که می توان بر روی اعتبار این دانشگاه حساب باز کرد. بسیاری از افراد به دلیل ورود بدون کنکور در این دانشگاه، مدرک آن را چندان مورد قبول نمی دانند که با توجه به نکاتی که گفته شد، این کاملا اشتباه است.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص این دانشگاه با مشاورین مایا در تماس باشید.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره آموزش یادگیری اعتماد

 

تاریخ امروز
1398/11/09
  ورود به سایت

  دسترسی آسان