آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته

 

افرادی که در آزمون سراسری دکتری تخصصی 98 سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند، می توانند از 3 تا 16 اردیبهشت ماه 98، نسبت به انتخاب رشته دکتری تخصصی سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند.

این آزمون در ۳ اسفند ماه سال قبل در ۷ گروه آزمایشی و ۲۴۵ کد رشته برگزار شد و تعداد شرکت کنندگان در این آزمون به ۱۶۳ هزار نفر رسید که از این تعداد ۱۵۰ هزار و ۵۳۵ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند. این داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سنجش و دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته این آزمون، رشته های مورد نظر خود را انتخاب و آن ها را ثبت نمایند. 

متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد لازم است پس از مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری آزاد 98، در صورت دایر بودن رشته مورد تقاضای خود در دانشگاه آزاد به سایت سنجش مراجعه کرده و یا با مشاورین ما تماس بگیرند و نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند. تا کنون بیش از 19 هزار داوطلب در دوره دکتری تخصصیدانشگاه آزاد اسلامی 98 انتخاب رشته کرده اند.

انتخاب رشته اولین مرحله بعد از مجاز شدن است و داوطلبان باید خود را برای مرحله دوم یعنی مصاحبه که در نیمه دوم اردیبهشت ماه صورت می گیرد آماده کنند. زمان مصاحبه از طریق سایت سازمان سنجش و یا از طریق مایا به شما اعلام خواهد شد.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره آموزش یادگیری اعتماد

 

مشاوره تلفنی

تاریخ امروز
1398/11/03
  ورود به سایت

  دسترسی آسان