عنوان خبر: مهلت ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز
تاریخ خبر: 1398/01/20

مهلت ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز

آزمون ورودی دبیرستان البرز

 

برای ورود به پایه دهم دبیرستان البرز برای سال تحصیلی 98-99، آزمونی قرار داده شده است و دانش آموزانی که علاقه مند هستند برای پایه دهم خود در این دبیرستان تحصیل کنند باید ابتدا در این آزمون ثبت نام و شرکت کرده و در صورت قبولی وارد این دبیرستان شوند. حتی دانش آموزانی که تا پایه نهم خود را در همین دبیرستان گذرانده اند هم باید برای تحصیل در پایه دهم در این آزمون ورودی شرکت کنند.

امروز 20 فروردین ماه 98 آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان البرز برای سال تحصیلی 98-99 است و دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه و یا تماس با مشاورین مایا ثبت نام خود را در سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی انجام دهند. آن دسته از داوطلبانی که ثبت نام کرده و اطلاعات آن ها نیاز به ویرایش دارد از فردا تا اواخر فروردین ماه 98 مهلت دارند تا اطلاعات ثبت نام خود را ویرایش کنند.

شرایطی که دانش آموزان برای شرکت در این آزمون ورودی باید دارا باشند تابعیت اسلامی، تحصیل در پایه نهم و کسب حداقل معدل 18 در امتحانات نوبت اول.

آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان البرز برای سال تحصیلی 98-99 در نیمه اول اردیبهشت ماه برگزار می گردد و کارت ورود به جلسه آن یک هفته قبل از برگزاری آزمون توزیع خواهد شد. سوالات این آمون به صورت تستی و بدون در نظر گرفتن امتیازات منفی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیستر می توانید به صورت 24 ساعته با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره آموزش یادگیری اعتماد

 

آزمون ورودی دبیرستان البرز

تاریخ امروز
1398/08/30
  ورود به سایت

  دسترسی آسان