عنوان خبر: بررسی وضعیت برگزاری امتحانات نهایی در مناطق سیل زده
تاریخ خبر: 1398/01/21

بررسی وضعیت برگزاری آزمون های سال 98 در مناطق سیل زده

آزمون های مناطق سیل زده

 

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و وزرای آموزش و پرورش و علوم در جلسه ای به بررسی شرایط امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم و کنکوری های مناطق سیل زده پرداختند و پیشنهاداتی را مبنی بر کاهش اضطراب و دغدغه این افراد مطرح کردند. چرا که با توجه به سیل اخیر و خسارات وارد شده از آن به استان ها، به ویژه در استان های گلستان، خوزستان و لرستان، دغدغه و اضطرابی در دانش آموزان، داوطلبان کنکوری و خانواده آن ها برای زمان برگزاری امتحانات نهایی و کنکور به وجود آمده است.

در جلسه ای که برگزار شد رئیس کمییسیون آموزش و تحقیقات مجلس طرح دو فوریتی به تعویق انداختن کلیه آزمون های سال 98 را مطرح کرد و روز سه شنبه 20 فروردین ماه 98 این طرح را به هیئت رئیسه مجلس تقدیم کرد. در این طرح درخواست شده است که کلیه آزمون های سال 98 تا 15 خرداد به تعویق افتد و تا کنون به امضای 40 نماینده رسیده است.

در پایان هفته رئیس آموزش و پرورش به همراه کارشناسان مربوطه به مناطق سیل زده خواهند رفت و این مسئله را از نزدیک بررسی می کنند. در نهایت این طرح در حال بررسی است و هنوز تصمیم قطعی برای آن گرفته نشده است و ظرف چند روز آینده تصصمییم نهایی اعلام خواهد شد.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره آموزش یادگیری اعتماد

 

بررسی وضعیت آزمون ها در مناطق سیل زده

تاریخ امروز
1398/08/27
  ورود به سایت

  دسترسی آسان