عنوان خبر: تمدید مهلت ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز
تاریخ خبر: 1398/01/21

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز در سال تحصیلی 98-99

آزمون ورودی دبیرستان البرز

 

برای ورود به پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز در سال تحصیلی 98-99، آزمونی قرار داده شده است و دانش آموزانی که علاقه مند هستند برای پایه دهم خود در این دبیرستان تحصیل کنند باید ابتدا در این آزمون ثبت نام و شرکت کرده و در صورت قبولی وارد این دبیرستان شوند. حتی دانش آموزانی که تا پایه نهم خود را در همین دبیرستان گذرانده اند هم باید برای تحصیل در پایه دهم در این آزمون ورودی شرکت کنند.

مهلت ثبت نام در آزمون وروردی پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز برای سال تحصیلی 98-99 تا روز سه شنبه 20 فروردین ماه 98 بود. اما به دلیل اصرار دانش آموزان و خانواده ها، در جلسه هیات امنایی این دبیرستان، تصویب شد که مهلت مجددی برای آن دسته از داوطلبانی که نتوانسته بودند در این آزمون شرکت کنند، داده شود. بنابراین متقاضیان می توانند تا آخر فروردین ماه 98 با مراجعه به سایت مربوطه و یا تماس با مشاورین مایا ثبت نام خود را در سه رشته انسانی، تجربی و ریاضی انجام دهند.

آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان البرز برای سال تحصیلی 98-99 در نیمه اول اردیبهشت ماه برگزار می گردد و کارت ورود به جلسه آن یک هفته قبل از برگزاری آزمون توزیع خواهد شد. سوالات این آمون به صورت تستی و بدون در نظر گرفتن امتیازات منفی می باشد.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره آموزش یادگیری اعتماد

 

آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان البرز

تاریخ امروز
1398/08/27
  ورود به سایت

  دسترسی آسان