عنوان خبر: تمدید مهلت ثبت نام آزمون ارشد پزشکی 98
تاریخ خبر: 1398/01/28

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 98

آزمون ارشد پزشکی

 

آزمون کارشناسی ارشد پزشکی هر ساله بین داوطلبانی که متقاضی ورود به مقطع کارشناسی ارشد در رشته های پزشکی هستند برگزار می شود. این آزمون مربوط به وزارت بهداشت بوده و با آزمون وزارت علوم متفاوت است. همچنین زمان ثبت نام و برگزاری این آزمون نیز با آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم کاملا متفاوت است.

مهلت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 98 از 26 فروردین ماه 98 آغاز شد. افرادی که متقاضی شرکت در این آزمون هستند و نتوانستند در زمان اصلی ثبت نام نمایند، می توانند تا پایان امروز 28 فروردین ماه 98 با مراجعه به سایت مربوطه و یا تماس با مشاورین مایا اطلاعات لازم در این زمینه را به دست آورده و ثبت نام خود را انجام دهند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که احساس می کنند اطلاعات آن ها برای ثبت نام نیاز به ویرایش دارد و یا هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و ثبت نام نکرده اند، می توانند در این بازه به سایت ثبت نام مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنند. داوطلبان دقت نمایند که این ثبت نام دیگر تمدید نخواهند شد.

تاکنون حدود 54 هزار 836 نفر در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 98 ثبت نام کرده اند که تنها حدود 4 هزار و 707 نفر (3 هزار نفر در دوره عادی رایگان و 1707 نفر در دوره شهریه پرداز) در این آزمون پذیرش خواهند شد.

این آزمون که قرار بود در 30 و 31 خرداد ماه برگزار شود به دلیل وقوع سیل های اخیر در کشور به اواخر تیر ماه 98 موکول گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره اعتماد آموزش یادگیری

 

مشاوره تلفنی

تاریخ امروز
1398/06/25
  ورود به سایت

  دسترسی آسان