عنوان خبر: زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 98
تاریخ خبر: 1398/02/03

زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 98

آزمون کاردانی فنی و حرفه ای

 

آزمون کاردانی فنی و حرفه ای هرساله به منظور ورود متقاضیان به مقطع کاردانی برگزار می شود و داوطلبان براساس دیپلم فنی و حرفه ای و یا کار و دانش در یکی از رشته های مرتبط با دیپلم خود ثبت نام می کنند.

براساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، تعدادی از رشته های مقطع کاردانی فنی و حرفه ای با آزمون و مابقی بدون آزمون است. داوطلبان باید براساس بازه زمانی داده شده توسط سازمان سنجش دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای را دریافت کرده و آن را مطالعه کنند و در صورت دارا بودن شرایط مندرج در دفترچه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

از شرایط مهم ثبت نام در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 98 دارا بودن دیپلم فنی و حرفه ای و یا کار و دانش نظام جدید و یا دیپلم چهارساله فنی حرفه ای نظام قدیم است که متقاضی باید این دیپلم را تا 31 شهریور ماه 98 دریافت کند. اگر داوطلب موفق به اخذ دیپلم تا 31 شهریور ماه 98 نشود، باید مدرک خود را تا 30 بهمن ماه 98 دریافت کرده و مجاز به انتخاب رشته در نیمسال دوم خواهد بود.

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸، می توانند در هفته سوم اردیبهشت ماه با پرداخت هزینه ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز، در صورت دارا بودن شرایط، ثبت نام خود را انجام دهند.

این آزمون در نیمه اول مرداد ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

 

جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره اعتماد آموزش یادگیری

 

مشاوره تلفنی

تاریخ امروز
1398/11/06
  ورود به سایت

  دسترسی آسان