عنوان خبر: آماری از شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
تاریخ خبر: 1398/02/03

آماری از شرکت کنندگان آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

 

کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

آزمون کارشناسی ارشد پزشکی هر ساله بین داوطلبانی که متقاضی ورود به مقطع کارشناسی ارشد در رشته های پزشکی هستند برگزار می شود. این آزمون مربوط به وزارت بهداشت بوده و با آزمون وزارت علوم متفاوت است. همچنین زمان ثبت نام و برگزاری این آزمون نیز با آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم کاملا متفاوت است.

ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در بهمن ماه 97 انجام گرفت و بعد از آن، از تاریخ 26 تا 28 فروردین ماه 98 مهلت ثبت نام در این آزمون تمدید شد و افرادی که متقاضی شرکت در آن بودند و نتوانستند در موعد مقرر ثبت نام نمایند، به سایت مربوطه مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دادند.

به دلیل وقوع سیل های اخیر و تغییر در زمان برگزاری این آزمون، مهلت مجدد دیگری برای ثبت نام در اوایل خرداد ماه 98 به متقاضیان داده خواهد شد. بنابراین داوطلبانی که در موعد مقرر و تمدید اولیه موفق به ثبت نام نشده بودند می توانند در مهلت داده شده ثبت نام کنند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که احساس می کنند نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود دارند، می توانند در این بازه به سایت ثبت نام مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنند. علاوه بر این اگر فردی هزینه ثبت نام را پرداخت کرده اما هنوز ثبت نام خود را انجام نداده است نیز می تواند در این بازه زمانی ثبت نام خود را تکمیل کند.

تاکنون حدود 4 هزار و 707 نفر در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 شرکت کرده اند که احتمال افزایش این تعداد باتوجه به مهلت دوباره ای که داده شده وجود دارد.

مشاورین مایا در انجام ثبت نام به شما کمک خواهند کرد، کافی است از خط ثابت با شما 9099071970 تماس حاصل فرمایید.

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در اواخر تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

 جهت ارتباط با مشاورین مایا و استفاده از نظرات کارشناسی آن ها

 به صورت 24 ساعته با شماره 9099071970 در تماس باشید

آوای ماندگار مایا

مشاوره آموزش یادگیری اعتماد

 

مشاوره تلفنی

تاریخ امروز
1398/06/25
  ورود به سایت

  دسترسی آسان